CENTRUM
O NÁS

FIRMA BYLA ZALOŽENA V ROCE 1995 JAKO SOUKROMÉ ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ SOUČASNÝM MAJITELEM HK CENTRUM ANTONÍNEM KRATOCHVÍLEM, KTERÉ SE ZAMĚŘOVALO NA TRUHLÁŘSKOU VÝROBU JAK Z MASIVU TAK Z LAMINA.

JELIKOŽ SE SNAŽÍME ZAMĚŘOVAT NA REGIONÁLNÍ ZÁKAZNÍKY V OKRUHU CCA 50KM A ZÁKAZNÍKY KTEŘÍ NÁM PO DLOUHÁ LÉTA ZACHOVÁVAJÍ DŮVĚRU A STÁLE NÁS OSLOVUJÍ, ROZHODLI JSME SE NAŠE SLUŽBY ROZŠÍŘIT, ABYCHOM NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM MOHLI VYHOVĚT I V JINÝCH PRODUKTECH, TAKZVANĚ KOMPLEXNÍ SLUŽBOU.

PROTO JSME V ROCE 2005 NAŠE PODNIKÁNÍ ROZŠÍŘILI O DODÁVKU A MONTÁŽ DVEŘÍ NAŠICH I ZAHRANIČNÍCH DODAVATELŮ A V ROCE 2006 O DODÁVKU A MONTÁŽ PLASTOVÝCH, DŘEVĚNÝCH A HLINÍKOVÝCH OKEN A DVEŘÍ. TÍM PÁDEM JSME SCHOPNI KOMPLETNĚ ŘEŠIT DODÁVKU A MONTÁŽ STAVEBNÍCH VÝPLNÍ(OKEN A DVEŘÍ) JAK V INTERIERU TAK V EXTERIERU.

V PRŮBĚHU DOBY JSME ZREDUKOVALI DODAVATELE A STALI JSME SE JEJICH AUTORIZOVÁNÍ REGIONÁLNÍ PRODEJCI. PROTO JSME PRO LEPŠÍ KONFORT NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ V ROCE 2012 OTEVŘELI NOVOU VZORKOVNU ZAMĚŘENOU NA DVEŘE A OKNA, KDE JSOU KE SHLÉDNUTÍ NĚKTERÉ PRODUKTY NAŠICH VÝHRADNÍCH DODAVATELŮ.

TÍMTO KROKEM BYLY VEŠKERÉ NAŠE AKTIVITY OD ROKU 2012 SJEDNOCENY POD JEDNU ZNAČKU S NÁZVEM HK CENTRUM SE TŘEMI PODSEKCEMI:

HK DVEŘE
HK OKNA
HK TRUHLÁŘSTVÍ

PROTO NAVŠTIVTE NEJEN NAŠE INTERNETOVÉ STRÁNKY, ALE I NAŠÍ VZORKOVNU VE VLAŠIMI!

Kde nás najdete?

Osobní setkání

Blanická 1861
258 01 Vlašim

Napište nám nebo zavolejte

+420 603 154 685
+420 603 394 167
info@hkcentrum.cz